Zaznacz stronę

portfolio tekstów

Nieprzerwanie od 2012 roku dostarczam treści online.
Zaczynałem od recenzowania sprzętów i pisania newsów z branży IT,
później skupiłem się na recenzowaniu filmów i książek,
pisaniu o motorsporcie, przeprowadzaniu wywiadów oraz tekstach SEO.


wrzesień 2020 - obecnie

We wrześniu podjąłem się współpracy z jedną z warszawskich agencji marketingowych, pisząc dla niej teksty pod SEO na różne tematy i dotyczące odmiennych branż.

Moje teksty pisane pod SEO chętnie podeślę do wglądu, na życzenie klienta


czerwiec 2020 - sierpień 2020

W czerwcu 2020 rozpocząłem swoją kilkumiesięczną przygodę przygodę z tworzeniem innej formy treści: rozrywkowych quizów na różne tematy z dziewięciu dostępnych w serwisie kategorii.

Moje teksty-quizy w serwisie AleQuizy.pl można znaleźć tutaj


lipiec 2013 - lipiec 2020

W założonym przeze mnie serwisie 3telnik.pl jako jedna z trzech osób w redakcji, odpowiadałem za dostarczanie recenzji ksiażek, pisanie felietonów i artykułów na tematy okołoksiążkowe oraz przeprowadzanie wywiadów z autorami, także obcojęzycznymi.

Moje teksty w serwisie 3telnik.pl można znaleźć tutaj


kwiecień 2015 - lipiec 2020

Kilka miesięcy po narodzinach naszej córki, wraz z Żoną założyliśmy blog parentingowy o nazwie Rodzinka Warta Poznania. Zamieszczaliśmy tam sporadycznie felietony na temat rodzicielstwa, ojcostwa i innych, ważnych dla nas tematów.

Moje teksty na blogu Rodzinka Warta Poznania można znaleźć tutaj


marzec 2019 - wrzesień 2019

W 2019 roku rozpocząłem swoją przygodę z dziennikarstwem związanym ze sportami motorowymi, dołączając do redakcji serwisu PowrotRoberta.pl. Moimi obowiązkami było pisanie newsów związanych z wyścigami, tworzyłem takżę felietony na temat sytuacji w zespole Ferrari, wpisy ze statystykami dotyczącymi poszczególnych wyścigów oraz przeprowadziłem wywiad z Agatą "Agi" Smółką, jedną z nielicznych kobiet startujących w pucharze Ferrari.

Moje teksty w serwisie PowrotRoberta.pl można znaleźć tutaj


grudzień 2013 - wrzesień 2014

Rok 2014 upłynął mi m.in. pod znakiem współpracy z serwisem Tabletowo.pl - napisałem tan trochę newsów związanych z tabletami, artykuły, m.in. o tablecie dla seniora czy też porównanie aplikacji do czytania e-booków.

Moje teksty w serwisie Tabletowo.pl można znaleźć tutaj


lipiec 2013 - czerwiec 2014

W 2013 roku dołączyłem do grona newsmanów serwisu KomputerŚwiat.pl, należącego do koncernu Ringier Axel Springer Polska. Moim zadaniem było pisanie codziennej porcji nowinek ze świata IT, które trafiały na stronę główną serwisu.

Moje teksty w serwisie KomputerSwiat.pl można znaleźć tutaj


wrzesień 2012 - lipiec 2015

W nieistniejącym już, założonym przeze mnie serwisie 104 filmy.pl miałem przyjemność zawiadywać dziesięcioosobową redakcją, wraz z którą starałem się dostarczać czytelnikom recenzje nie tylko premier kinowych, ale także nieco starszych, godnych uwagi pozycji filmowych.

Kopię strony internetowej można znaleźć w serwisie Wayback Machine


styczeń 2012 - wrzesień 2014

W serwisie IT Tech Blog swoją przygodę rozpocząłem jako newsman. Z biegiem czasu powierzane mi zostały kolejne zadania, takie jak recenzowanie sprzętu elektronicznego: laptopy, smartfony, tablety... W 2014 roku, po gruntownych zmianach w redakcji, objąłem stanowisko redaktora naczelnego oraz zacząłem reorganizować pracę obecnej i dochodzącej załogi.

Moje teksty w serwisie IT Tech Blog można znaleźć tutaj


luty 2006 - październik 2006, plus wielokrotnie później okazyjnie

W serwisie GTAtheGame.net zacząłem pisać dość szybko, w 2006 roku. Moim zadaniem było dostarczanie newsów związanych z serią Grand Theft Auto. Z biegiem czasu podjąłem się także innych działań - moderowania komentarzy, organizowania Klubu Aktywnych Userów, rozmów z zagranicznymi twórcami modyfikacji do gier, celem uzyskania licencji na udostępnienie ich plików w dziale Download serwisu GTAtheGame.net. Do dziś jestem honorowym członkiem redakcji.

Moje teksty w serwisie GTAtheGame.net można znaleźć tutaj


Uważasz, że Twoja strona WWW lub serwis też mogłyby się tu znaleźć? 😉

Zapraszam do kontaktu!